Rüyada Taze Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir?

  • 29 Eylül 2020
  • 3.108 kez görüntülendi.
Rüyada Taze Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada taze fasulyenin görülmesi gerçek hayatta sürprizlerle karşılaşmaya ve şaşırmaya delalet eder. Ani ve mutluluk verici bir haber almaya işaret eden rüyada taze fasulye görmek konusunda Caferi Sadık (r.a.) demiştir ki; rüya sahibi iyi bir iş teklifi alabilir, büyük bir davete çağırılabilir, hiç beklemediği bir yerden para alabilir veya hiç ummadığı birinden güzel bir söz veya haber duyabilir.

Rüyasında taze fasulye gören kişi için hiç beklemediği bir yerden gelecek hayırlı bir işle karşılaşmak olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin büyük mutluluk duyması ile sonuçlanan bir yorumlama da yapılabilir. Aynı zamanda oldukça yüksek bir kâra da işaret eder.

 

Rüyada Taze Fasulye Yemek

Rüyasında taze fasulye yediğini görmek rüya sahibi için hem maddi hem de manevi olarak zenginlik anlamına gelir. Paha biçilemez bir şeye sahip olmak şeklinde de yorumlanabilen rüyada taze fasulye yemek varlıklı bir hayat elde etmek demektir.

Bununla birlikte rüyasında taze fasulye yediğini gören biri hiç beklemediği bir anda para, mal, mülk sahibi olacaktır. Rüya sahibinin şansı ve kazancı katlanacaktır. Elde edilen malın hiç umulmayan yerlerden geleceğine ve kıymetli olmasına işaret eder. Rüyasında taze fasulye yediğini gören kimselerin geçim kolaylığı ve rahat bir geçime sahip olacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Taze Fasulye Toplamak

Rüyasında taze fasulye topladığını gören bir kişi yaptığı birikimlerin ve yatırımların değer kazanacağını anlamalıdır. Rüya sahibinin hayatının en verimli döneminde olduğuna işaret eder. Bu dönemin iyi değerlendirilmesi gerektiği söylenir. Aynı zamanda İmamı Gazali (r.a) yorumuna göre rüyada taze fasulye topladığını görmek, kişinin geçmişte yatığı yatırımların beklenmedik bir şekilde yükselişe geçeceği anlamına gelir. Kişinin şansının ve bahtının genel olarak açıldığına işaret eden rüyada taze fasulye toplamak, tamamen olumlu bir şekilde yorumlanır.

 

Rüyada Pişmiş Taze Fasulye Görmek

Rüyada pişmiş taze fasulye görülmesi rüyada taze fasulye görmek ile yakın anlamlara gelmektedir. Kişinin maddi ve manevi anlamda şansının açılacağı, hayırlı işlere vesile olacağı, hiç beklemediği yerlerden para, mal, mülk geleceği gibi şekillerde yorumlanır. Bununla birlikte rüya sahibinin aile büyüklerinden gelen mirasa ya da paraya sahip olacağı anlamına da gelir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin gelecek kaygısı olmadan hayatını sürdürmesini sağlayacak güzelliklerle karşılaşacağı anlamına da gelmektedir.

 

Rüyada Yeşil Fasulye Kırmak

Rüyada yeşil fasulye kırdığını görmek rüya sahibinin emek vereceği bir işten kazançlı çıkacağına, umut edilen bir işin lehine olacağına delalet etmektedir. Rüyada yeşil fasulye kırdığını gören kişi, yakın zamanda gireceği bir işin sonucundan korkmamalıdır. Aynı zamanda İmamı Nablusi (r.a.) diyor ki; rüyada yeşil fasulye kırdığını gören kimseler büyük bir iş öncesi veya alınacak önemli bir karar için gereken hazırlıklar içindedir. Genel olarak rüyada yeşil fasulye kırdığını gören kişiler, bu rüyanın iyi ve olumlu bir işe delalet edeceğini düşünmelidir.

 

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Rüyada kuru fasulye görülmesi rüya sahibi için pek de hayırlı bir şekilde yorumlanmamaktadır. Rüyada kuru fasulye görmek rüya sahibinin boş boğaz ve işgüzar olduğu anlamına gelir. İşin en sonunda söylenecek sözleri en başında söyleyerek büyük işleri bozduğunu ifade eder. Bu neden rüyasında kuru fasulye gören kimselerin biraz ketum olmasında ve yerinde konuşmayı bilmesinde fayda vardır.

 

Rüyada Kuru Fasulye Yemek

Rüyasında kuru fasulye yiyen biri için bereketli işlere imza atılacağı söz konusudur. Rüya sahibi kişi, hayırlı bir işe girecek ve bunun sonucunda büyük bir kâra sahip olacaktır. Ortak bir işe giriyorsa eğer, pastadan en büyük dilimi alacak kişi rüya sahibinin kendisidir. Bu nedenle rüyada kuru fasulye yediğini gören kimseler eğer yeni bir işe adım atacaklarsa akıllarındaki endişelerden arınabilirler.

 

Rüyada Kuru Fasulye Yemeği Pişirmek

Rüyada kuru fasulye pişirdiğini görmek hem yeşil hem de kuru fasulye için farklı anlama gelmektedir. Rüyasında kuru fasulye pişirdiğini gören rüya sahibi uzun süredir yaptığı bir iş tasarısı hakkında arkadaşları ve ortakları ile anlaşmaya varacaktır. Bu iş sonucunda elde edilen mal helal mala ve güzel bir geçime işaret etmektedir. İyi ve güzel bir şekilde yorumlanan rüyada kuru fasulye pişirmek iyi bir yaşam anlamına gelir.

Rüyada taze fasulye pişirdiğini gören bir kişi ise iş hayatında zalim bir devlet memuruyla karşılaşacaktır. Rüya sahibi karşısında bu kişi en sonunda yenik duruma düşecektir. Rüyada taze fasulye ve kuru fasulye yemeği pişirdiğinin görülmesi, süreç olarak farklı olsa da sonuçlar bakımından benzerdir ve olumlu, iyi bir şeye işaret etmektedir.

 

Rüyada Fasulye Bahçesi Görmek

Rüyada fasulye bahçesi görülmesi rüya sahibinin eşiyle alakalı bir şekilde yorumlanır. Eğer rüya sahibi fasulye bahçesi suladığını görüyorsa eşiyle iyi geçineceğini düşünmelidir. Bir kadının fasulye bahçesi görmesi rahat bir hayata delalet eder. Eğer hamile bir kadın rüyasında fasulye bahçesi görüyorsa bu kız çocuk doğuracağı şeklinde yorumlanır.

İbni Sirin (r.a.) tabirine göre; bir bahçeye girip orada ağaçlar, sular, görkemli çınarlar ve güzel genç kadınlar bulunduğunu gören kişiler huzurlu bir hayat yaşayacaktır. Bu rüyayı gören kişiler kadın da olsa erkek de olsa aynı huzurlu hayata erişeceklerdir.

 

Rüyada Yeşil Fasulye Ayıklamak

Rüyada yeşil fasulye ayıkladığını görmek gruplaşmalara işaret eder. Rüya sahibinin etrafındaki tüm gruplaşmalar bu rüyaya örnek olarak gösterilebilir. Arkadaş, akraba, komşu, okul arkadaşları, iş arkadaşları, yaşanılan çevrede meydana gelen tüm gruplaşmalar rüyasında yeşil fasulye ayıkladığını gören kişiler için geçerlidir. Cabir ül Magribi (r.a.) yorumuna göre; rüyasında yeşil fasulye ayıkladığını gören kişilerin yaşayacağı gruplaşmalarda kendini bu grupların dışında tutacağı anlamına gelir. Yani kişinin çevresinde oluşan gruplaşmalar rüya sahibini dışlayacaktır.

 

Rüyada Yeşil Fasulye Sulamak

Rüyada yeşil fasulye suladığının görülmesi sabırla ilgili olarak yorumlanır. Bir konuda veya birçok konuda rüya sahibinin aşırı sabırlı olduğuna delalet eder. Rüyada yeşil fasulye suladığını görmek sonunda hayırlara vesile olan rüyalar arasında yer alır.

Rüyasında yeşil fasulye suladığını gören kimseler sabırlı ve azimli oldukları için hayallerini gerçekleştirecektir. Ele geçirdiği tüm fırsatları çok iyi değerlendirecek olan rüya sahiplerinin bu rüyası olumlu ve hayırlı bir şekilde yorumlanır.

 

Rüyada Fasulye Dikmek

Rüyasında fasulye diken kişi uzun ömre sahip demektir. Maddi sıkıntı yaşamadan hep başarılı bir hayata sahip olacaktır. Rüyada fasulye dikmek aynı zamanda rüya sahibinin hayırlı evlatlar yetiştirecek demektir. Her çocuğun makam sahibi ve başarılı olacağını da ifade eder.

 

Rüyada Yeşil Fasulye Tarlası Görmek

Rüyada yeşil fasulye tarlasının görülmesi kişinin uzun bir seyahate çıkacağı anlamına gelmektedir. Bu yolculuk işle ilgili olabileceği gibi, kişinin dinlence tatili de olabilir. O anki koşullara göre bu rüyanın yorumu yapılabilir.

İbni Sirin (r.a.) tabirine göre; rüyasında yeşil fasulye tarlası gören kişiler müjdeli bir haber alacaktır. Maddi ve manevi anlamda zenginliğe de işaret etmektedir. Bolluk ve bereket olarak yorumlanabilecek rüyada yeşil fasulye tarlası görmek rüya sahibinin ibadetlerini eksiksiz olarak yerine getireceği anlamına gelir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.