Boğa Burcu Neden Susar?

  • 12 Mayıs 2020
  • 5.101 kez görüntülendi.
Boğa Burcu Neden Susar?

Boğa burcu kadının da, erkeğinin de sınırları vardır. Bu sınırlar aşıldığında tanınılamayacak hale gelir. Empati duygusu yüksektir, hep anlaşılmak ister. Çünkü kendisi, herkesi anladığını düşünür.

Bütün yaşadığı duyguları uçlarda yaşar. Böyle olmayı da sever. Kendinden şikayetçi olduğu tek konu öfke kontrolünü sağlayamamasıdır. Boğa burcu insanı; severse tam sever, giderse tam gider, kızarsa çok kızar, susarsa tam susar.

 

Peki, Boğa Burcu Neden Susar?

Bu duruma genellikle fırtına öncesi sessizlik denebilir. Susmasının hemen ardından kopacak bir kıyamete hazırlıklı olunmalıdır. Gard alınmalı, gelebilecek cümlelere ve sorulara hazırlıklı olunmalıdır. Fakat bu durum genellikle kısa süreli susmalar için geçerlidir. Kendince, karşısındakine güzel şeyler yapması ve güzel sözler söylemesi için kısa süreli şans verir; ama karşısından istediği tepki gelmediğinde tartışma yaşanabilir.

Boğa burcu kadını neden suskundur? Özellikleri nedir?

Kalp kırgınlığı çok derinlerde değil ise gönlünü alması kolaydır. Güzel sözler duymaktan, ruhunun okşanmasından, maddi ve manevi her türlü hediyeden hoşlanır. İlgi alanlarını ve hoşlandığı sözleri biliyorsanız işiniz daha kolaydır; çünkü her zaman 2. bir şansı verir. Yapılan hata tekrarlanır ise 3. bir şansı bile verebilir. Bu ilişkisinde olduğu kadar aile hayatında da aynıdır.

 

Neden Uzun Süreli Susar?

Bu durum karşısındaki kişinin aklını karıştırabilir. Her zaman, her şeye bir açıklaması, konuşacak çok şeyi olan bu burç insanı şimdi neden susmuştur? Günler süren susmasının arkasında ki sebepleri ise astroloji alanında araştırma yapanlar bu maddeler ile yorumlar;

Karşısındaki kişiyi umursamıyor veya umursamamaya başlamıştır.

Çok kırılmıştır ve kırgınlığının geçeceğine inanmıyordur.

Kendine çok hata yapıldığını düşünüyordur.

Her ne konuşursa konuşsun, karşısındakine anlatabileceğine inanmıyordur.

En üzücüsü ve belki de geri dönüşümü olmayanı ise sevmiyordur.

Depresyona girmiştir.

 

Bu duyguları her ne kadar gerçekten ve içten yaşasa da, boğa burcu insanı için hala bir umut vardır. Her şey affedilebilir, kırgınlığı geçebilir, depresyondan çıkabilir. Sadece karşısındakine inanması yeterlidir.

​Uzun süreli suskunluğunun ardından konuşmaya başladıysa, durum ciddiye alınmalıdır. Bu durum da kendini çok fazla fedakarlık yapmış olarak görür. Söyledikleri görmezden gelinmemelidir; çünkü tekrar susarsa bir daha karşısındakine kendine muhatap almayabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.