Kova Burcu Nasıl İkna Edilir?

  • 28 Kasım 2020
  • 2.130 kez görüntülendi.
Kova Burcu Nasıl İkna Edilir?

Doğduğumuz anda Güneş’in hangi alanda olduğunu gösteren göksel alanın enerjisinin karakterinize olan yansımasının göstergesine burç denir. Astroloji gökyüzündeki cisimlerin yerlerini ve hareketlerinin insan hayatı ve karakteri üzerindeki etkisini inceler. Hava grubunun içinde bulunan kova burcu insanları 20 Ocak ve 18 Şubat tarihlerinde doğanlardır. Yönetici gezegenleri Satürn ve Uranüs olan bu gezegenler insanlarının hayal gücü sınırsızdır. İnanılmaz derecede güçlü sezgisel yapıları onları diğer insanlardan hep farklı kılmaktadır. Kova burcu insanları oldukça dik kafalıdır. En çok kullandıkları ve onları tanımlayan sözcük şüphesiz ‘Biliyorum’ dur.

 

Kova Burcu Nasıl İkna Edilebilir?

İnatçı yapısıyla dikkat çeken bir burçtur kova. Çoğu zaman kendi görüşlerini baskı veya emrivaki ile kabul ettirmeye çalışır. Asla bencil olmayan bu burcu etkilemek ve yönetmek hiç kolay değildir. Sıcakkanlılıkları ve insan sevgileri ise onların yumuşak karınlarıdır. Bu da demek oluyor ki bu kadar kendi ayakları üzerinde duran ve inandığı şeyi savunan bu burç ancak ve ancak yumuşak karnı olan karşısındaki insana olan sevgisi ile ikna edilebilir. Satürn ve Uranüs tarafında yönetilen bu asi ve kendi bildiğini okuyan burç sorgulayıcı yapısıyla ikna edilmesi en zor burçlardandır. Baskı ve ısrardan hiç hoşlanmayan kova burcunu ikna etmek için onun mutlu ve keyifli olduğu anlardan yararlanır. Sinirliyken ekstra inatçı olan bu burcun ters anında ikna edilme şansı yoktur. En büyük avantaj ise bu burcun yeniliklere ve değişimlere her zaman açık olmasıdır.

 

Kova Burcunu Hangi Burçlar İkna Edebilirler?

Kova burcunu ikna etmek istiyorsanız kararlı olmalısınız. Bu kararlı yapıyı en iyi taşıyabilecek burç aslan burcudur. İkizler burcuyla da çok iyi anlaşan kova burcunu ikizlerin dengesiz ve kararsız yapısı ikna etmesini engellemektedir. Oysa ne istediğini çok iyi bilen aslan burcu karşısında yumuşayabileceği ve ikna olabileceği burçlardan biri aslan burcudur.

 

Kova Burcunun Güçlü Ve Zayıf Yönleri Nelerdir?

Karşısındakine karşı her zaman dürüst ve açık bir burç olmuştur. Hayata hep çok geniş bir açıdan bakar ve geri kafalılıktan hiç hoşlanmazlar. Ancak kova burcu duygularını ve isteklerini rahatça dile getiremezler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.