Aslan Burcu Neden Terk Eder?

  • 10 Ağustos 2020
  • 2.617 kez görüntülendi.
Aslan Burcu Neden Terk Eder?

Aslan burcu olabilmek için bireyin 23 Temmuz ve 22 Ağustos tarihleri arasında doğmuş olması gerekir. Bu burç astroloji bilimine göre ateş grubu içerisinde bulunuyor.

 

Aslan Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcu isminden de anlaşılabileceği gibi hırslı, azimli ve asaletli bir burçtur. Aslanlar kolay pes etmeyen, istediğini muhakkak elde eden bireylerdir. Bu özellikleri onların bencil olduğunu düşündürebilir.

Aslanın seveni de çoktur, sevmeyeni de çoktur. Herkesle iyi anlaşamaz. Hırssız, uyuşuk insanlara hiç tahammülü yoktur. Çevresindeki insanların da kendisi gibi enerjik, güler yüzlü, kendine güvenen kişiler olmasını ister.

Aslan burcu bireyleri fazlasıyla yaratıcıdırlar. Hemen her konuda yetenekleri olur ve her yaptıkları işi mükemmel yapmak isterler. Bu mükemmeliyetçiliği fazla abarttıklarında felaket olur. Bazen bir işi mükemmel yapamayacaklarsa hiç yapmamayı tercih ederler.

 

Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Kendine güvenen bir birey olmasıyla ve dik duruşuyla bilinir. Bunlar aslan burcu erkeğinin çekici görünmesini sağlar. Liderlik özellikleri vardır, fakat abartıldığında fazla emredici ve can sıkıcı olabilirler. Emir almaktan hiç hoşlanmazlar. Her daim kendi işinin patronu olmak isterler.

Aslan burcu erkeğinin özellikleri nelerdir? Aslan burcu neden terk eder?

Aslan erkeği duygularını açığa vurmaktan çekinmez. Aklından ne geçiyorsa hemen söyleyebilir. Aşk yaşamında partnerine karşı çok cömert ve ilgilidir. Eşini şımartmayı sever, kendisi de ilgi görmeyi ve sevilip sayılmayı bekler. Kolay öfkelenir ama ardından gönül almayı bilir. Yeri geldiğinde olgun bir yetişkine, yeri geldiğinde şımarık ve maceraperest bir çocuğa dönüşebilir.

 

Aslan Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Aslan kadını dikkat çekmeyi kesinlikle iyi bilir. Kendine çok fazla güvenir. Ve istediği her şeyi elde edeceğini düşünür. Bazen abartıya kaçıp dünyanın onun etrafında döndüğünü zanneder.

Aslan burcu kadınının özellikleri nelerdir? Aslan burcu neden terk etmeye yatkın burçtur?

Bu abartılı hisleri ve istekleri yüzünden yapmaması gereken şeyler yapıp ardından pişman olur. Aşk hayatında ilişkinin iplerini elinde tutmak ister. Gururu fazladır, herhangi bir hatayı oldukça zor affeder.

 

Aslan Burcu Neden Terk Eder?

Aslan burcu ilişkide otoritenin kendi elinde olmasını ister. Sıkılmaya ve sıkıştırılmaya tahammülü yoktur. Fazlasıyla ilgi görmek ister. Her mesajına saniyesinde cevap verilmezse kavga çıkartabilir. Eğer karşısındaki bir insan hata yapmışsa bunu kendine hakaret olarak görür ve affetmesi çok zor olur. Yani aslan burcu birey yeterli ilgi görememişse, kendini kısıtlanmış hissetmişse veya partnerinden bir yanlış sezmişse ilişkiyi bitirmesi olasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.