Oğlak Burcu Kadınları Nelerden Hoşlanır?

  • 13 Ağustos 2020
  • 1.920 kez görüntülendi.
Oğlak Burcu Kadınları Nelerden Hoşlanır?

Oğlak burcu astroloji ilmine göre 22 Aralık ve 20 Ocak tarihi arasında doğan insanların sahip olduğu burçtur.

 

Oğlak Burcu Özellikleri Nelerdir?

Oğlak burcu alışılmışın dışında olan bireylerin çokça bulunduğu bir burç grubudur. Çoğu oğlak burcu birey, insanlar tarafından “ilginç” olarak nitelendirilir. Çünkü sıradan olmak onlar için bir cezadır ve sıradan olmayı asla kabullenemezler. Farklılık onlar için oldukça kıymetlidir. Ancak farklı olmak için çaba göstermezler, çünkü onlar doğuştan farklıdırlar.

Otoriteye çok önem verirler. Genellikle sert mizaçlı ve aşırı çalışkan olmaya meyillidirler. Hayatlarını işleri üzerinde yoğunlaştırırlar. Çalışmak onları mutlu eden en önemli şeydir. Çalışanlarına karşı serttirler fakat asla kimsenin hakkını yemezler.

Çevreden oldukça kindar, asık suratlı, bencil ve sevimsiz görünebilirler. Fakat bu onların savunma hattıdır. Çok fazla arkadaş edinmezler, var olan arkadaşları ile de çok sıkı fıkı ilişki kurmazlar. Çünkü fiziksel olarak her ne kadar güçlü bireyler olsalar da duygusal olarak oldukça zayıftırlar. Duygularına gelecek olan herhangi bir darbeyi atlatmaları çok uzun sürer. Bunun farkında oldukları için de sürekli kendilerini koruma içgüdüsünde olurlar.

 

Oğlak Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Oğlak burcu erkeği çoğunlukla esmerdir. Boyları uzun olmaya meyillidir. Oğlak erkeği tam bir yöneticidir, liderdir. İnsanlara sözünü çok rahatça dinletebilir. Bu sayede işinde yükselmesi kolay olur. Zaten çalışmayı da sever.

Aşk ilişkileri konusunda başarılı olduğu söylenemez. Hem duygusal olarak yıpranmaktan korktuğundan hem de işini aksatmak istemediğinden karşı cinse pek yaklaşmaz. Ayrıca utangaç bir yapıya sahiptir ama bunu asla kabul etmez. Otuzlu yaşlarından sonra bir aile kurmak isteyebilir, fakat evlilik anlayışı genelde aşk üzerinde değil mantık üzerine kuruludur.

 

Oğlak Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Oğlak kadını güçlü fiziksel yapısı ile diğer kadınlar arasında hemen kendini belli eder. Geniş omuzlu, uzun boyludurlar. Bu fiziksel avantajlarını kullanıp sporcu olan oğlak burcu kadını oldukça fazladır.

Oğlak burcu kadınların hayatında hareket olmazsa olmazdır. Gerek spor gerekse yoğun iş hayatı yüzünden oturmaya fırsat bulamazlar. Bu durumdan genelde şikayetçi değildirler.

Aşk hayatı aynı burcun erkeklerine göre biraz daha hareketlidir fakat oğlak burcu kadınları da kesinlikle aşk insanı değillerdir. Kendi yoğun tempolu hayatlarına uyum sağlayacak partneri bulmakta oldukça zorlanırlar fakat bulduklarında partnerlerine karşı çok sadıktırlar.

 

Oğlak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Oğlak kadınları kalabalıktan pek hoşlanmazlar. Sessizlik ve sakinlik insanıdırlar. Bu yüzden çok dolu olmayan restoranlarda, belki açık havada baş başa düzenlenen yemekler onlara sürpriz yapmak için ideal bir seçim olur.

Oğlak kadınına hediye alınmak isteniyorsa bu kesinlikle mücevher veya kıyafet tarzı bir hediye olmamalıdır. Oğlak burcu bir kadına verilebilecek en güzel hediyelerden birisi sevdiği bir sporun müsabakasının bileti olabilir. Oğlak kadını, yalnızlığın ve sakinliğin insanıdır. Çalışkandır. Aynen kendisi gibi olan insanlardan etkilenmesi muhtemeldir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.