Neşeli Kadınlar

Hediyenin Fiyatı Ne Kadar Önemli?

Hediyenin Fiyatı Ne Kadar Önemli?

Bir hediyenin fiyatının önemi kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Çoğu kişi aslında önemli olan düşünmek der ama durum hiç de bundan ibaret değildir. Evet en etik olanı budur ama bazen insanlar bu gibi durumlarda içindeki şeytana uyabilmektedirler. Sonuç olarak doğum günümüzde bir bileklik hiçbirimizin aklını başından alacak kadar sevindirmez ama kadınlar için alınan bir tektaş veya erkeklere alınan takımının kombine bileti her zaman akıllarını başlarından alabilir.

 

Güzel Olan Hediye Pahalı Mıdır?

Aslında buradaki temel prensip güzel olan çoğu şeyin hep pahalı olmasıdır. Bu durumda insanların hediyelerinin fiyatlarını dolaylı yoldan önemsemeye itiyor. Bazı birkaç pratik bilgiler ile bu konuda bilgiye sahip olmak mümkündür.

 

Kadınlar İçin Hediye Fiyatlarının Önemi

Kadınların yüzde doksan dokuz oranı her zaman bildiğimiz gibi pahalı hediyeler bayılırlar bu durum onların genetiğinde var gibi. Kadınların marka sevdası oldukça fazla olduğundan pahalı olmayan bir hediye onları pek kesmez gibi. Özellikle alışverişe düşkünlüğü onların pahalı hediyelere düşkünlüğünü daha da artırmaktadır.

Hepimizin bildiği gibi kadınların alışverişe zaafları var, bu alışveriş merakı da onların çok değişik markadaki pahalı ürünleri görüp hediye olarak onları istemelerine yol açıyor tabi bu durumda onlar için hediyelerin fiyatının fazlasıyla önemli olmasına yol açıyor. Kadınları ucuz hediyelerle memnun etmek oldukça zor her zaman ayakkabının pahalısını istediklerini görmüşsünüzdür.

Kadınları mutlu eden hediyeler nelerdir? Kadınlara hangi hediyeler alınmalı? Kadınlar hediye fiyatlarını ne kadar önemsiyor?

Pahalı bir araba kadar onları hiçbir şey memnun etmez yani neredeyse hiçbir kadını 100 liralık bir yüzükle pahalı bir araba kadar mutlu edemezsiniz beklenti düşürmekte fayda var ama o pahalı hediyeler ayakkabılar rujlara şık elbiseler araba ve telefonlar her zaman onların aklında olacaktır bunu özellikle erkekler olarak akıllardan çıkarmamak da fayda var.

Kadınların pahalı hediye girdabından çıkması otuzlu yaşların sonunu, kırklı yaşların başını bulmaktadır ve bu durumdan sıyrılmak onların seçimi değil genel olarak bir mecburiyettir yani öğrenilmiş çaresizlik.

 

Erkekler İçin Hediye Fiyatlarının Önemi

Erkekler için hediye fiyatının önemi kadınlara göre biraz daha düşüktür. Bu durum biraz toplum yapısından kaynaklansa da bazı erkekler içinde hediye fiyatı oldukça önemlidir. Erkekler için hediye fiyatının önemi genel olarak astrolojik manada burçlar ile doğru orantılı olabilmektedir.

Erkeklere ne hediye alınır? Erkekler hediye fiyatlarını önemser mi? Erkekleri mutlu eden hediyeler nelerdir?

Aslan Erkeği: Hediye fiyatını en çok önemseyen erkek genelde aslan erkeğidir. Aslan erkekleri için hediye fiyatı biraz ego tatmini olarak düşünülebilir. Bu durum onlar için bir prestij meselesi haline gelebilir.

Yengeç Erkeği:  Hediye fiyatını en az önemseyen erkek ise genel hatlarıyla aşırı duygusal bir yapıya sahip yengeç erkeğidir onu her fiyattan hediye ile memnun etmeniz mümkündür.

Esas odak noktaları aslan erkekleriyle tamamen zıt orantılı olarak duygu ve maneviyat olduğu için hediye fiyatının onlar için pek önemi yoktur. Temel hatlarıyla erkekler pahalı hediyeler almaktan çok vermek konusunu önemserler bu onlar için bir prestij meselesi olduğu için aldıkları hediyelerin fiyatını kadınlara oranla çok daha az önemserler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.